Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Petra. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Petra. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 29 sierpnia 2011

Przedstawiam Wam Petrę...


Petra...jedna z lalek, którą bawiłam się w dzieciństwie i oczywiście przez to zniszczona. Była to moja pierwsza lalka na którą zbierałam pieniążki dość długo do pudełka po herbacie :) Ma skrócone włosy. Musiałam zafundować jej wizytę w SPA. Poprawiłam jej brwi, ponieważ były już starte oraz rozczesałam i ułożyłam włosy.Ma piękne niebieskie oczy, na powiekach błękitny cień i usta w kolorze delikatnego różu.Ręce zgięte pod kątem 90stopni.Niestety nie pamiętam jak była oryginalnie zapakowana-ubrana, czy miała grzywkę czy nie.Kupiłam ją gdy miałam jakieś 6 lat-dawno, dawno temu...
Przed SPA


i po...


I zostawiam Was z moją Petrą...
Dobranoc :*